دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین


دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+ جلسه تخصصی مشاوره برای دانش آموزان پایه پنجم

دوشنبه ، 2 اردیبهشت 1398

جلسه تخصصی مشاوره برای دانش آموزان پایه پنجم

روز دوشنبه مورخ 1398/02/02 جلسه تخصصی مشاوره استاد حبیب زاده با موضوع «کنترل استرس» برای دانش آموزان پایه پنجم در دبستان مهرآیین برگزار گردید.

+ بزرگداشت میلاد با سعادت امام زمان (عج)

شنبه ، 31 فروردین 1398

بزرگداشت میلاد با سعادت امام زمان (عج)

روز شنبه مورخ 1398/01/31 مسئولین دبستان مهرآیین به مناسبت بزرگداشت سالروز میلاد با سعادت امام زمان (عج) مولودی با شکوهی برای دانش آموزان ترتیب دادند.

+ بازدید دانش آموزان پایه پنجم از هایپرمارکت گیلان

شنبه ، 31 فروردین 1398

بازدید دانش آموزان پایه پنجم از هایپرمارکت گیلان

روز چهارشنبه مورخ 1398/01/28 دانش آموزان مهرآیینی یک بار دیگر خرید کردن به زبان انگلیسی را در دنیای واقعی همراه با مدرسین زبان خود در هایپرمارکت دیلمان تجربه کردند و لحظاتی شاد و خاطره انگیز را در کنار هم ساختند.

+ اطلاعیه مهم در مورد مشاهده ی نامه قصر بازی

پنجشنبه ، 29 فروردین 1398

اطلاعیه مهم در مورد مشاهده ی نامه قصر بازی

قابل توجه اولیای محترم کلیه پایه ها،
لطفاً نامه مربوط به اردوی تفریحی قصر بازی، که همراه دانش آموز به منزل ارسال شد را مشاهده و مطالعه فرمایید و تا روز شنبه مورخ 1398/01/31 جهت تهیه کارت شارژ بازی

+ مرور آنلاین هفتگی

چهارشنبه ، 28 فروردین 1398

اطلاعیه در مورد مرور آنلاین هفتگی

اولیای ارجمند، مرور آنلاین هفتگی برای پایه های پیش دبستان تا ششم، از روز چهارشنبه مورخ 1398/01/28 الی جمعه مورخ 1398/01/30 فعال خواهد بود.


دانش آموزان عزیز ضمن مطالعه دروس مربوطه می بایست در بازه زمانی تعیین شده در این مرور آنلاین هفتگی شرکت نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکلی پیام خود را از طریق سیستم پیام خصوصی در«پنل من» به مسئول وب سایت ارسال نمایید.

با تشکر و احترام

+

چهارشنبه ، 28 فروردین 1398

دعوت از آقای دکتر علوی به مناسبت هفته ی مشاغل

روز چهارشنبه مورخ 1398/01/28 دانش آموزان پرتلاش پایه ششم کلاس خانم رجائی به مناسبت هفته مشاغل از اولیای محترم جناب آقای دکتر علوی دعوت نمودند. با تشکر از تشریف فرمائی ایشان
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما