دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین


دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+ برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای کلیه پایه ها

دوشنبه ، 18 آذر 1398

برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای کلیه پایه ها

روز دوشنبه مورخ 1398/09/18 جلسه ی تخصصی مشاوره خانواده با موضوع «مهارت های پایه» برای اولیای پایه های پیش دبستان و اول با حضور استاد جبیب زاده در سالن اجتماعات دبستان مهرآیین برگزار گردید.

+ بازدید و خرید دانش آموزان پایه دوم از کتاب سرای باز باران

دوشنبه ، 18 آذر 1398

بازدید و خرید دانش آموزان پایه دوم از کتاب سرای باز باران

روز دوشنبه مورخ 1398/09/18، دانش آموزان کلاس دوم خانم انشایی به همراه خانم شاملی برای بازدید و خرید به کتاب سرای باز باران رفتند.

+ بازدید علمی آموزشی از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت

یکشنبه ، 17 آذر 1398

بازدید علمی آموزشی از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت

روز یکشنبه مورخ 1398/09/17 دانش آموزان پایه چهارم، به مناسبت روز هوانورد و جهت ارتقاء سطح علمی، به فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت رفتند.

+ بازدید دانش آموزان پایه پنجم از رستوران ایران

یکشنبه ، 17 آذر 1398

بازدید دانش آموزان پایه پنجم از رستوران ایران

روز شنبه مورخ 1398/09/16 دانش آموزان پایه پنجم کلاس خانم خاکسار با دعوت جناب آقای صعفوری اولیای محترم امیرراستین صعفوری برای بازدید «رستوران ایران» رفتند.

+ آموزش راه های پیشگیری از آنفلوانزا

شنبه ، 16 آذر 1398

آموزش راه های پیشگیری از آنفلوانزا

روز شنبه مورخ 1398/09/16 راه های پیشگیری از آنفلوانزا توسط خانم دکتر صادقی، اولیای محترم دانش آموز هومان طلوع در کلاس ها آموزش داده شد.

با تشکر از خانم دکتر صادقی

+ توجه در مورد پوشیدن کفش های یخ شکن

شنبه ، 16 آذر 1398

توجه در مورد پوشیدن کفش های یخ شکن

با سلام و احترام و عرض سپاسگزاری از همکاری کلیه اولیاء محترم به استحضار می رساند در بازدیدهای صورت گرفته از دانش آموزان مشخص گردید
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما