پنل کلاس 11

پنل کلاس 11

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت گرامی باد.

*************************************************

   اولین روز مدرسه یک حال و هوای دیگه ای داشت ،‌ بعضی از بچه ها می ترسیدند ، بعضی ها توی یک گوشه کز کرده بودند و انگاری محیط مدرسه خیلی براشون غریبه بود . بعضی ها هم که خیلی راحت باهاش کنار اومده بودند.

بیشتر افراد از روز اول مدرسه خود خاطرات شیرین و گاه تلخ بسیار دارند خاطراتی که گاهی ترس از جدا شدن کودک از والدین به حلقه های اشکی در چشم های او تبدیل می شود اما خیلی زود با انس به مدرسه و با پیدا کردن دوست و هم کلاسی جای خود را به شیطنت و بازیگوشی می دهد.

ای کاش می توانستم به همه بچه های کلاس اولی کشورم که امروز که وارد کلاس مدرسه می شوند با صدای بلند که همه آن را بشنوند بگویم که از بودن در این دوره لذت ببرید و با جان و دل به حرف معلمان خود گوش دهند، چون زندگی همین مدرسه و کلاس ، آمدن و رفتن ، درس خواندن و امتحان دادن ، شوخی و خنده کردن است.

بنده منیژه تقابنی معلم پایه اول فرزند شمادر کلاس لبخند هستم .تحصیلاتم کارشناس روابط عمومی(رفتارشناسی وافکار سنجی)با سابقه ی18 سال در این پایه مشغول به کار هستم واز اینکه خداوند متعال یک بار دیگر این فرصت را در اختیارم قرارداد تا در کنار این فرشته های پاک ومعصوم قرار بگیرم بسیار خرسندم وامیدوارم سال تحصیلی 98-1397 سالی به یاد ماندنی وپربار برای همه ی ما باشد.


 

******

کاش کودک بودم تا بزرگترین شیطنت زندگی ام نقاشی روی دیوار بود، ای کاش کودک بودم تا از ته دل می خندیدم نه اینکه مجبور باشم همواره تبسمی تلخ بر لب داشته باشم، ای کاش کودک بودم تا در اوج ناراحتی و درد با یک بوسه همه چیز را فراموش می کردم

روز کودک مبارک