دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین


دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+ آموزش تخصصی سرگذشت دانه و کاربرد و خواص دانه ها

دوشنبه ، 7 بهمن 1398

آموزش تخصصی سرگذشت دانه و کاربرد و خواص دانه ها

آموزش تخصصی سرگذشت دانه و کاربرد و خواص دانه ها از فصل نهم علوم پایه دوم ابتدایی توسط «سرکارخانم معظمی» کارشناس ارشد کشاورزی و داروهای گیاهی  مادر گرامی دانش آموز «رایان لایق پور» کلاس دوم همکاری خانم انشایی ۹۸/۱۱/۷

+ برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای اولیای پایه های پیش دبستان و اول

دوشنبه ، 7 بهمن 1398

برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای اولیای پایه های پیش دبستان و اول

روز دوشنبه مورخ 1398/11/07 جلسه ی تخصصی مشاوره خانواده جناب آقای استاد حبیب زاده با موضوع «روانشناسی رشد کودک» برای اولیای پایه های پیش دبستان و اول در سالن اجتماعات دبستان مهرآیین برگزار گردید.

+ تثبیت نشانه «گـ گ» برای دانش آموزان پایه اول

دوشنبه ، 7 بهمن 1398

تثبیت نشانه «گـ گ» برای دانش آموزان پایه اول

روز یکشنبه مورخ 1398/11/06، اولیای محترم دانش آموز پایه اول «مهبد رنجبر» کلاس خانم گودرزی جهت تثبیت نشانه «گـ گ» گوساله ای را به مدرسه آوردند، که باعث ایجاد انگیزه و تثبیت آموزش نشانه «گـ گ» و آشنایی با حیوانات برای پسران گل ما شد.

با تشکر از زحمات اولیای محترم دانش آموز «مهبد رنجبر»

+ اجرای نمایش هفت خوان رستم به روایت طنز توسط دانش آموزان پایه ششم

دوشنبه ، 7 بهمن 1398

اجرای نمایش هفت خوان رستم به روایت طنز توسط دانش آموزان پایه ششم

روز یکشنبه مورخ 1398/11/06 دانش آموزان پایه ششم کلاس خانم قویدل با اجرای هنرمندانه نمایش هفت خوان رستم به روایت طنز لحظات مفرحی را همراه با آموزش بخشی از شاهنامه فردوسی تجربه کردند.

+ اطلاعیه برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای پایه های پیش دبستان، اول، دوم و سوم

یکشنبه ، 6 بهمن 1398

اطلاعیه برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای پایه های پیش دبستان و اول

 

قابل توجه اولیای محترم پایه های پیش دبستان و اول

+ اطلاعیه در مورد آزمون آنلاین آی سی دی ال

سه شنبه ، 1 بهمن 1398

اطلاعیه در مورد مرور آنلاین ICDL

اولیای ارجمند، مرور آنلاین ICDL برای پایه های پیش دبستان تا ششم، از روزسه شنبه مورخ 1398/11/01 الی پنجشنبه 1398/11/03 فعال خواهد بود.

گالری


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما