دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین


دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+ برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای پایه های پیش دبستان تا سوم

دوشنبه ، 29 بهمن 1397

برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای پایه های پیش دبستان تا سوم

روز دوشنبه مورخ 1397/11/291 جلسه ی تخصصی مشاوره خانواده برای اولیای پایه های پیش دبستان تا سوم با حضور استاد جبیب زاده در سالن اجتماعات دبستان مهرآیین برگزار گردید.

+ ساخت کاردستی از مواد بازیافتی توسط دانش آموزان خلاق پایه ششم

دوشنبه ، 29 بهمن 1397

ساخت کاردستی از مواد بازیافتی توسط دانش آموزان خلاق پایه ششم

روز دوشنبه مورخ 1397/11/29، دانش آموزان خلاق پایه ششم، با راهنمایی و کمک آموزگار خود از مواد بازیافتی کاردستی های زیبایی طراحی نموده و ساختند.

+ برگزاری دومین دوره مسابقات دارت خانوادگی مجموعه مدارس مهرآیین

دوشنبه ، 29 بهمن 1397

برگزاری دومین دوره مسابقات دارت خانوادگی مجموعه مدارس مهرآیین

روز یکشنبه مورخ 1397/11/28 مرحله ی اول از دومین دوره مسابقات دارت خانوادگی مجموعه مدارس مهرآیین در مجموعه فرهنگی قصر بازی برگزار گردید.

+ افتخارآفرینی دانش آموز مهرآیینی در المپیاد ریاضی

دوشنبه ، 29 بهمن 1397

افتخارآفرینی دانش آموز مهرآیینی در المپیاد ریاضی

پسر عزیزم «سیدپرهام علوی» افتخارآفرینی در مسابقات المپیاد ریاضی کشوری را به شما و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

+ اطلاعیه بسیار مهم در مورد برگزاری مسابقه دارت

دوشنبه ، 29 بهمن 1397

لیست راه یافتگان به مرحله پایانی مسابقه دارت

قابل توجه اولیاء محترم،

لیست راه یافتگان به مرحله پایانی مسابقه دارت به صورت زیر می باشد:

+ اولیای محترم دانش آموزان مجموعه مدارس مهر آیین  با سلام و عرض ادب   با توجه به پایان سال مالی وتقاضای ثبت نام و رزرو دانش آموزان جدیدالورود برای سال آینده و لزوم پیش ثبت نام عزیزانتان در پایه های سال آتی تا تاریخ 15/12/97 فرصت تسویه حساب و پیش ثبت نام در سامانه دبستان امکان پذیر میباشد و دبستان از این تاریخ به بعد برای ثبت نام دانش آموزان جدیدالورود سامانه را باز خواهدکرد . پرداخت الکترونیکی شهریه در قالب درگاه اینترنتی در پنل دانش آموزان فراهم است . ( اولیاء عزیز توجه داشته باشند که فقط پیش ثبت نام جهت روشن شدن وضعیت تحصیلی سال آینده عزیزتان می باشد و در این مقطع پرداخت وجه الزامی نمی باشد ، ظرفیت کلاسها از این طریق پر خواهد شد که پس از تایید مدیریت ثبت نام قطعی انجام خواهد گرفت . )  ضمنا تاکید میشود بدلیل ظرفیت محدود کلاسها پس از تکمیل ظرفیت ، دبستان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .   مجموعه مدارس مهرآیین

شنبه ، 27 بهمن 1397

پیش ثبت نام دانش آموزان مهرآیینی برای سال تحصیلی 99-1398

اولیای محترم دانش آموزان مجموعه مدارس مهر آیین
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما