دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین


دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

دوشنبه ، 6 مرداد 1399

زمان برگزاری آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم

باسلام و احترام، به اطلاع می رساند به استناد اطلاعیه سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان، زمان قطعی برگزاری آزمون سنجش و پذیرش پایه هفتم، پنج شنبه مورخه 1399/05/09  مدارس استعدادهای درخشان ساعت 9 صبح می باشد. لذا شایسته است دانش آموزان و اولیاء گرامی به اطلاعیه های سامانه مذکور به آدرس azmoon.medu.ir توجه فرمایند.

درضمن به همراه داشتن کارت قبلی به منظور صرفه جویی بلامانع است.

+

شنبه ، 4 مرداد 1399

اصلاحیه زمانبندي ثبت نام کتب درسی

باسلام و احترام
باستحضار اولیای محترم می رساند، اصلاحیه زمانبندي ثبت نام و توزیع کتب درسی به شرح زیر است:

+

شنبه ، 4 مرداد 1399

اطلاعیه بسیار مهم (شیوه نامه اجرایی سال تحصیلی 1400-1399)

به نام خدا

   « بزرگترین خطر هنگام به وجود آوردن تغییرات خود تغییرات نیستند بلکه عمل کردن با منطق دیروز است »

                                                                                                                  پیتر دراک

همراهان عزیز درود

درآستانه هزاره سوم سازمان ها به انعطاف پذیری بیشتری برای پاسخگویی به فشار و تهدیدات درون وبرون سازمان نیاز دارند و مدیران مجبور به بازنگری و بازاندیشی سبک ها، روش ها ورفتارهای مدیریت خویش هستند.

تغییر از الزاماتی است که سازمانها با آن مواجه هستند.محیط متلاطم وغیر قابل پیش بینی کنونی ناشی از شیوع ویروس کرونا ولزوم پیشگیریی های و حمایت های لازم از دانش آموزان وضرورت تعلیم و تربیت دانش آموزان در این شرایط از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

در چنین شرایط بدون بدون داشتن توانایی تغییر و سازگاری با چالش ها فرصت و تهدیدها که پیش داریم قادر نخواهیم بود به اهداف استراژیک خود دست یابیم.

لذا با عنایت به اهداف فوق و ترسیم نقشه راه در این دوران ،دستیابی به این مهم جز از طریق داشتن نیروی انسانی مناسب، با انگیزه و توانمند و همراهی شما اولیاوگرامی مقدور نبوده در این راستا برای اطلاع شما اولیاء ارجمند مواردی از کارهای در دست اقدام جهت تبیین چگونگی نحوه ی اجراء سال تحصیلی 1400-1399 ارایه میگردد.

  1.  پیروی و رعایت از دستور العمل های اجرایی شروع سال تحصیلی 1400-1399 وزارت آموزش و پرورش در راستای نحوه برگزاری کلاس های درس لازم الاجرا واجتناب ناپذیر است.
  2. مجهز و آماده سازی کلیه بخشهای مدرسه براساس پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا در سطح کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به نحومطلوب در دستورکار خواهد بود.
  3. با توجه به شرایط موجود بهداشتی وخطر آلودگی و همچنین محدودیت زمانی بدلیل رعایت فاصله اجتماعی و تقسیم بندی گروهی دانش آموزان برای حضوردر روزهای زوج وفرد به شکل جداگانه، مدرسه مبادرت به حذف برخی خدمات از جمله تغذیه (صبحانه و نهار) و دروس فوق برنامه غیردرسی خواهد نمود.
  4.  بدیهی است، با توجه به عدم ارایه خدمات یاد شده در بند (3)،مدرسه اقدام به کاهش و حذف شهریه مربوط خواهد نمود.
  5.  به دلیل شرایط حاکم بهداشتی فرم لباس دانش آموزان همانند سال قبل تعیین میگردد و بنا به این تصمیم تهیه لباس فرم مشترک صرفا برای ورودی های جدید الزامی بوده و سایر دانش آموزان درصورت عدم نیاز وضرورت تعویض می توانند از فرم لباس سال تحصیلی قبل استفاده نمایند.
  6.  سرویس حمل و نقل دانش آموزان با توجه به شرایط شیوع بیماری براساس پروتکل های بهداشتی و سازکارهای فاصله اجتماعی برنامه ریزی میگردد لذا همراهی اولیا در این مهم مورد انتظار است.
  7.  با توجه به اعلام رسانه ها و مصاحبه های موجود در فضای رسانه، بازگشایی مدرسه در نیمه دوم شهریور (15 شهریور) وگروه بندی دانش آموز برای حضوردر روزهای زوج و فرد و آموزش با روش تلفیقی حضوری و غیرحضوری (مجازی) محتمل است.
  8. در راستای اجراء دروس مجازی و ارایه آن به شکل آنلاین و آفلاین به دانش آموزان در منازل تیم آموزشی مهرآیین علاوه بر استفاده از تجارب گذشته ، ارتقاء سطح فنی کادر مدرسه، توانمند سازی پرسنلی بهره مندی از تجهیزات روزآمد و تشکیل اتاق فکر و بهره مندی از مشاورین کشوری اقدام به تهیه فیلم های آموزشی در خور برند مهرآیین نموده است که در ایام شروع سال تحصیلی با کیفیت عالی ارایه می گردد.
  9.  با توجه به موارد اعلام شده دربندهای فوق این مدیریت آمادگی دریافت وتاثیرگذاری هرگونه پیشنهاد خوب وسازنده شما اولیاء محترم جهت پیشبرد و کیفیت بخشی آموزش سال تحصیلی آتی رادارد.

امید است بتوانم در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) ویاری خداوند متعال و همراهی شما اولیاء محترم سال تحصیلی را توام با موفقیت، سراافرازی و سلامتی برای یکایک امانت های شما عزیزان سپری نماییم.

 

 

+

چهارشنبه ، 1 مرداد 1399

اطلاعیه بسیار مهم در مورد ثبت نام کتب درسی

 

باسلام و احترام


اولیای محترم با توجه به حساسیت وشرایط موجود (بیماري کرونا) و نیز مشکلات پیش آمده توسط سامانه سناد ،فروش و توزیع مواد آموزشی در سامانه کتب درسی از ابتداي مرداد   1399/05/01 تااطلاع ثانوي براي سفارش کلیه مقاطع و پایه ها- ابتدایی، متوسطه دوره اول ،متوسطه دوره دوم ،فنی و حرفه اي، کاردانش باز می باشد. بنابراین از فرصت پیش روهرچه سریعتر جهت ثبت سفارش کتاب دانش آموزان خود اقدام نمایند.

+

چهارشنبه ، 25 تیر 1399

سرویس حمل ونقل دانش آموزی

باسلام

اولیاء محترم با توجه به تاکید وزارت متبوع به بازگشایی مدرسه تا 15 شهریور است دراسرع وقت (99/05/15) نسبت به استفاده یا عدم استفاده از سرویس حمل برای سال تحصیلی  1400-1399، به دفتر مدرسه اطلاع رسانی نمایید بدیهی است که پس از موعد مقرر نسبت به تقاضای اولیا برای اخذ سرویس دانش آموزی امکان پاسخگویی مناسب نخواهد بود

 
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما