دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین


دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+ اطلاعیه در مورد آزمون آنلاین آی سی دی ال

دوشنبه ، 28 آبان 1397

اطلاعیه در مورد مرور آنلاین ICDL

اولیای ارجمند، مرور آنلاین ICDL برای پایه های پیش دبستان تا ششم، از روز دوشنبه مورخ 1397/08/28 الی چهارشنبه 1397/08/30 فعال خواهد بود.

+ تثبیت نشانه (سـ س) برای دانش آموزان پایه اول

دوشنبه ، 28 آبان 1397

تثبیت نشانه (سـ س) برای دانش آموزان پایه اول

روز دوشنبه مورخ 1397/08/28، جهت تثبیت نشانه (سـ س)، سنجاب زیبایی به دبستان آورده شد و دانش آموزان پایه اول در فضایی شاد و مفرح، تجربیات جدیدی را کسب نمودند.

تثبیت نشانه (سـ س) برای دانش آموزان پایه اول

برای مشاهده عکس های مربوطه به بخش گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

+ شب شعر دانش آموزان پایه پنجم

یکشنبه ، 27 آبان 1397

مراسم شعرخوانی دانش آموزان کلاس 51

روز یکشنبه مورخ 1397/08/27 دانش آموزان خلاق پایه پنجم (کلاس 51) به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مراسم شعرخوانی با حضور شاعره ی معاصر و اولیای محترم دبستان، سرکار خانم حسینی ترتیب دادند.

+ بازدید دانش آموزان پایه پنجم از سازمان انتقال خون

یکشنبه ، 27 آبان 1397

بازدید دانش آموزان پایه پنجم از اداره کل انتقال خون استان گیلان

در بازدیدی که دانش آموزان پایه پنجم روز یکشنبه مورخ 1397/08/27 از سازمان انتقال خون داشتند، از مراحل گرفتن خون و چگونگی تهیه ی فرآورده های خونی مطلع شدند.

+ اجرای نمایش مثنوی معنوی توسط دانش آموزان پایه چهارم

شنبه ، 26 آبان 1397

اجرای نمایش مثنوی معنوی توسط دانش آموزان پایه چهارم

روز شنبه مورخ 1397/08/26، دانش آموزان پایه چهارم به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی با پوشیدن لباس های سنتی، نمایشی به نام «رهایی از قفس» از کتاب مثنوی معنوی را اجرا نمودند.

+ آموزش نشانه (مـ م) برای دانش آموزان پایه اول

شنبه ، 26 آبان 1397

آموزش نشانه (مـ م) برای دانش آموزان پایه اول

روز شنبه مورخ 1397/08/26، جهت تثبیت نشانه (مـ م) موتوری زیبا به دبستان آورده شد و دانش آموزان پایه اول با هنرنمایی آقای موتورسوار در فضایی شاد و مهیج، لذت موتور سواری را تجربه کردند.

برای مشاهده عکس های مربوطه به بخش گالری تصاویر مراجعه فرمایید.
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما