دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین


دبستان هوشمند پسرانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+ اطلاعیه جهت آوردن بطری توسط دانش آموزان

چهارشنبه ، 02 اسفند 1396

اطلاعیه جهت آوردن بطری توسط دانش آموزان

قابل توجه اولیای محترم

دانش آموزان عزیز یک عدد بطری نوشابه 1/5 لیتری مانند نمونه که در بالا مشاهده می فرمایید، روز شنبه مورخ 1396/12/5 جهت ساختن تنگ ماهی، به همراه خود به مدرسه بیاورند.

با تشکر از همکاری شما

+

چهارشنبه ، 02 اسفند 1396

اطلاعیه در مورد مرور آنلاین هفتگی

اولیای ارجمند، مرور آنلاین هفتگی برای پایه های پیش دبستان تا ششم، از روز چهارشنبه مورخ 1396/12/2 الی جمعه مورخ 1396/12/4 فعال خواهد بود.


دانش آموزان عزیز ضمن مطالعه دروس مربوطه می بایست در بازه زمانی تعیین شده در این مرور هفتگی شرکت نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکلی پیام خود را از طریق سیستم پیام خصوصی در«پنل من» به مسئول وب سایت ارسال نمایید.

با تشکر و احترام

+ برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای کلیه پایه ها

چهارشنبه ، 02 اسفند 1396

برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای کلیه پایه ها

روز چهارشنبه مورخ 1396/12/2 جلسه ی تخصصی مشاوره خانواده با موضوع نقش ارتباط خانواده در احساس امنیت کودکان، برای اولیای پایه های پیش دبستان تا ششم با حضور استاد جبیب زاده در سالن اجتماعات دبستان مهرآیین برگزار گردید.

+ پیام تسلیت در پی جان باختن عده ای از هموطنان در سانحه هوایی

دوشنبه ، 30 بهمن 1396

پیام تسلیت در پی جان باختن عده ای از هموطنان در سانحه هوایی

سانحه بسيار تلخ سقوط هواپيماي مسافربري در مسير تهران - ياسوج كه منجر به جان باختن عده‏ اي از هموطنان عزيز ما شد، باعث تأثر فراوان گرديد.

+ اطلاعیه برگزاری اولین جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای پایه های پیش دبستان و اول

دوشنبه ، 30 بهمن 1396

اطلاعیه برگزاری جلسه تخصصی مشاوره خانواده برای پایه های پیش دبستان تا ششم

قابل توجه اولیای محترم پایه های پیش دبستان، اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم

جلسه ی مشاوره خانواده با حضور استاد حبیب زاده با موضوع نقش ارتباط خانواده در احساس امنیت کودکان، روز چهارشنبه مورخ 1396/12/2، ساعت 12 الی 13 در سالن اجتماعات دبستان مهرآیین برگزار می گردد.

+ مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

دوشنبه ، 30 بهمن 1396

مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) دست های مهربان مسئولین و دانش آموزان دبستان مهرآیین در اقدامی شایسته طرحی را با هدف پخت و توزیع آش نذری بین دانش آموزان اجرا نمودند،
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما